Ing. Hana Kotoučová, Ph.D.

Malé náměstí 87
Mníšek pod Brdy
25210
bankovní spojení:
395323399/0800
IČ: 66043484
tel.: 607880228

hana.kotoucova@seznam.cz

Rezervace cvičení přes rezervační systém Reservio on-line zde.

Nabízím objednávku různých typů permanentek on-line. Permanentka pro online cvičení (koropermanentka) stále k dispozici. Objednat lze zde.

Rozvrh zde.

 

P-Class (problémové zóny), Triobody

Lekce je zaměřena především na posilování a protahování problémových partií našeho těla - břicho, záda, hýždě. Pracujeme však cca 30 min v aerobním tempu, prohlubujeme vytrvalost s zízkou zátěží, ale s důrazem na ony problémové zóny. Variantou lekce P-Class je lekce Triobody. Tato hodina má zahřívací část ve formě aerobní rozcvičky a dále plynule přechází v posilovací blok v pomalejším, nikoliv však zcela pomalém tempu. posilování je zaměřeno na dolní končetiny, záda a horní končetiny a břicho. Pracovat můžeme s váhou vlastního těla i posilovacími pomůckami. Určitě se během této lekce zapotíte, takže s sebou si vezměte láhev s pitím a ručník. Na cvičení potřebujete sportovní obuv. Podložka nutná - lze zapůjčit na místě.

Obě formy Dance i Power Triobody lze přestavět do modelu intervalového tréninku - do časových úseků, kde se opakuje jeden pohyb určený pro danou svalovou skupinu a pak se vystřídá po krátkém (cca 20-30 s) odpočinku jiným pohybem. Cykly se pak 3x - 4x opakují. 

Nyní není lekce této architektury v nabídce, ale v je v nabídce lekce Aerobik/Dance/Cardio + břicho. Tato hodina je přizpůsobena pohybovým možnostem klientů (Aerobik/Dance/Cardio), zdůrazněna je vytvalostní složka cvičení, ale lekce je vždy zakončena intenzivním posilováním břicha. Najdete v ní prvky lekcí Aerobic Dance Mix nebo Cardio Class.