Ing. Hana Kotoučová, Ph.D.

Malé náměstí 87
Mníšek pod Brdy
25210
bankovní spojení:
395323399/0800
IČ: 66043484
tel.: 607880228

hana.kotoucova@seznam.cz

Rezervace cvičení přes rezervační systém Reservio on-line zde.

Nabízím objednávku různých typů permanentek on-line. Permanentka pro online cvičení (koropermanentka) stále k dispozici. Objednat lze zde.

Rozvrh zde.

Kondiční posilování

Dnešní moderní doba nabízí řadu nových cvičebních stylů. I já z nich často čerpám, ale nerada se uchyluji k dogmatům a tzv. "čistým stylům". Ráda čerpám vše, co je potřebné, zdravé a funkční. Proto jsem zvolila pro tuto hodinu název kondiční posilování. A přesně tomu lekce odpovídá. Budejete kondici a svaly. Lekce nemá ostré tempo, protože v ní posilujete, ale po celou dobu cvičení je tělo udržováno v nižším aerobním tempu, abychom mohli zapojit ke cvičení i posilovací pomůcky. Takže se zahřejete a počítejte s tím, že tempo ale není pomale jako u cvičení typu Pilates nebo Power joga. Budeme se pohybovat v aerobní zóně. Můžeme použít činky, posilovací gumy, ale také velké míče či malé overbaly. To vše a také hmotnost vlatního těla, se kterou se posiluje moc dobře.

Na hodině se dost zapotíte a silově unavíte. Budete budovat svalovou základnu, která udrží váš skelet pohromadě a v dobré kondici.

Vzhledem k tomu, že lekce není náročná ani choregraficky ani rychlostí tempa, může přijít každý, samozřejmě po zvážení svých fyzických možností. Lekce není určena seniorům ani těhotným, kteří chtějí se cvičením začít! Pro ně jsou vhodné lekce od 19. hod. V hodině sledujete především sami sebe, nemusíte se porovnávat s nikým dalším, jde o budování vaší kondice a vašich svalů. Někdo cvičí s 2kg činkami a někdo úplně bez činek. Pro zpestření lze lekci transformovat do podoby kruhového tréninku, přičemž kondičně-posilovací složka samozřejmě zůstává zahována.

Na lekci s sebou vezměte sportovní obuv, ručník a dostatek tekutin.