Ing. Hana Kotoučová, Ph.D.

Malé náměstí 87
Mníšek pod Brdy
25210
bankovní spojení:
395323399/0800
IČ: 66043484
tel.: 607880228

hana.kotoucova@seznam.cz

Rezervace cvičení přes rezervační systém Reservio on-line zde.

Nabízím objednávku různých typů permanentek on-line. Permanentka pro online cvičení (koropermanentka) stále k dispozici. Objednat lze zde.

Rozvrh zde.

Vítejte na stránkách profesionální instruktorky fitness 

Hanky Kotoučové a hýbejte se!

Dovoluji si vám nabídnout různé typy fitness hodin od Pilates přes aerobic a funkční intervalový trénink až po hodiny dance aerobiku. Doufám, že si z mé nabídky vyberete, a brzy se osobně setkáme přímo na některé z hodin.

Vzhledem k tomu, že každý z nás je jiný, nabízím několik fitness aktivit tak, aby si každý mohl vybrat. Proto očekávejte osobní přístup, každému ráda poradím a začátečníkům věnuji zvýšenou pozornost. Věřím, že si u mne dobře zacvičíte, ať už se bude jednat o cílenou redukci váhy, kompenzační cvičení, formování postavy nebo jen máte chuť se příjít pobavit do lekcí dance aerobiku.

Zacvičit si můžete přijít do herny ZŠ v Mníšku pod Brdy, Komenského 886 (v objektu mníšecké lékárny) nebo do Městského kulturního střediska V Lipkách.

V dnešní době je pohyb pro člověka stejně důležitý jako duševní relaxace. Zařaďte tedy do svého životního stylu pravidelnou pohybovou aktivitu. Vybrat si můžete z několika nabízených hodin, které zvolíte přímo podle svých potřeb a nálady. Všechny nabízené cvičební lekce naleznete v rozvrhu. Nabízím cvičení pro začátečníky i pokročilé, zacvičit si mohou i těhotné ženy, senioři a muži. 

V případě jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat.